Loading Events

« All Events

Warsztaty czytelniczo-plastyczne Hotel dla uczuć – Przestrzeń na czytelnictwo

17 sierpnia,10:00-12:00

Free
Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Warsztaty czytelniczo-plastyczne Hotel dla uczuć

Współczesne książki dla dzieci to doskonały punkt wyjścia do rozmów o uczuciach i emocjach. W ostatniej odsłonie akcji “Przestrzeń na czytelnictwo” zapraszamy Was do Klawkowa na warsztaty czytelniczo-plastyczne pt.: “Hotel dla uczuć” na których psycholog i pedagog wprowadzą Wasze dzieci w zagadkowy świat uczuć i emocji.

Dzieci, które potrafią nazwać emocje i uczucia, które się w nich kotłują, o wiele lepiej radzą sobie z rzeczywistością od swoich rówieśników, pozbawionych tych kompetencji. Doskonałym punktem wyjścia, by nauczyć je rozpoznawania tego, co dzieje się w ich ciele i w umyśle, są zajęcia pt.: “Hotel dla uczuć” prowadzone przez pedagożkę edukacji alternatywnej Monikę Czapiewską oraz psycholożkę Sylwię Zblewską. Wezmą na warsztat książkę o tym samym tytule i wykorzystają z dziećmi mnóstwo pozornie nikomu niepotrzebnych już przedmiotów do stworzenia jedynego w swoim rodzaju hotelu, pełnego zaskakujących gości.

Dla dorosłych, którzy w tym czasie, gdy ich dzieci pracują na warsztatach, chcą po prostu odpocząć, będzie czekał wygodny i przyjemny kącik czytelniczy.

Wstęp bezpłatny
Zapisy: https://dashboard.mailerlite.com/forms/529297/120593304237639568/share
Kiedy: 17.08, godz.: 10:00
Gdzie: Świetlica wiejska w Klawkowie, ul. Dębowa 8, 89-620 Chojnice
Wiek uczestników: 6-9 lat
Prowadzą: pedagożka Monika Czapiewska i psycholożka Sylwia Zblewska

Partnerzy wydarzenia:
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury
Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach
Gminny Ośrodek Kultury Chojnice
Gmina Chojnice

 

Details

Date:
17 sierpnia
Time:
10:00-12:00
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
, ,

Venue

Świetlica wiejska w Klawkowie
ul. Dębowa 8
Chojnice, 89-620
+ Google Map

Organizer

Przestrzeń Pokoleń
Scroll to Top