Loading Events

« All Events

Chustonoszenie w grupie: dla mam i tatusiów

2 marca,10:00-12:00

Chustonoszenie, Chustonoszenie w Chojnicach

Czego najbardziej potrzebują nowonarodzone maluchy? Miłości i przytulania! A czego potrzebują rodzice? Dodatkowych dwóch par rąk, żeby ogarnąć rzeczywistość… Jak połączyć te dwie potrzeby? Odpowiedź może być tylko jedna: przez chustonoszenie!

Chustonoszenie to idealny sposób na to, aby połączyć potrzebę bliskości dziecka i potrzebę gotowania, sprzątania, podróżowania, robienia zakupów – jednymi słowy: bycia aktywnym – rodziców. Jest jedno „ale” – wiązanie powinno być wykonane poprawnie, czyli tak, aby nie obciążać kręgosłupów członków rodziny.

Na początku wydaje się to skomplikowane – Marta Szynwelska, ekspertka chustonoszenia, zna jednak sposób, aby stało się proste, odruchowe i zrozumiałe dla każdego rodzica!
Zapraszamy na warsztaty Marty „Chustonoszenie w grupie”, podczas których w praktyce pokaże ona najpopularniejsze wiązanie oraz nauczy uczestników wiązania kieszonki, by po wyjściu z sali mogli je śmiało powtarzać na co dzień.

O Marcie więcej przeczytasz tutaj.

Na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 3 tygodni do 3 miesięcy. Zapraszamy zarówno mamy, tatusiów oraz pary wraz z ich pociechami. Własna chusta nie jest wymagana.

Kiedy: 02.03.2024, godz. 10:00-12:00.
Gdzie: Sala Nowe Miasto w Chojnicach, III piętro
Cena: 70 zł/osoba | 120 zł/para.
Limit: 12 osób/6 par.
Zapisy i pytania: napisz maila na adres: porozmawiaj@przestrzenpokolen.pl, w tytule wiadomości podając nazwę spotkania.

Dokonanie płatności jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. W przypadku rezygnacji w terminie do 7 dni roboczych przed planowaną datą wydarzenia organizator nie zwraca poniesionych kosztów. Po tym czasie zwrot środków możliwy jest jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

Details

Date:
2 marca
Time:
10:00-12:00
Event Category:
Event Tags:
, , , , , ,

Organizer

Przestrzeń Pokoleń

Venue

Sala Nowe Miasto
ul. Nowe Miasto 17
Chojnice, 89-600 Poland
+ Google Map
Phone
603667226
Scroll to Top