Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Warsztaty dziecięca ilustracja kaszubska

Warsztaty dziecięca ilustracja kaszubska – Przestrzeń na czytelnictwo

Macie w domu artystów w wieku szkolnym? Zabierzcie ich do Chojniczek na warsztaty z ilustrowania książek, które poprowadzi jedna z najlepszych ilustratorek w regionie. Wasze dzieci poznają technikę kreowania postaci, nadawania jej cech obrazem i przekazywania rysunkiem tego, co dzieje się w opowieści.

Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Warsztaty czytelniczo-plastyczne Hotel dla uczuć

Warsztaty czytelniczo-plastyczne Hotel dla uczuć – Przestrzeń na czytelnictwo

Współczesne książki dla dzieci to doskonały punkt wyjścia do rozmów o uczuciach i emocjach. W ostatniej odsłonie akcji “Przestrzeń na czytelnictwo” zapraszamy Was do Klawkowa na warsztaty czytelniczo-plastyczne pt.: “Hotel dla uczuć” na których psycholog i pedagog wprowadzą Wasze dzieci w zagadkowy świat uczuć i emocji.

Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Warsztaty o książkach na lepszy apetyt

Książki na lepszy apetyt – Przestrzeń na czytelnictwo

Wasze dzieci nie chcą jeść? A może chcecie pomóc swoim podopiecznym-niejadkom w placówce edukacyjnej? Przeczytajcie im książki na lepszy apetyt! W kolejnej odsłonie akcji “Przestrzeń na czytelnictwo” spotkacie się z dietetyczką, która opowie Wam o tym, co i w jaki sposób czytać dzieciom, by zachęcić je do odkrywania nowych smaków.

Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Spotkanie inauguracyjne i gra terenowa

Spotkanie inauguracyjne – Przestrzeń na czytelnictwo

Zapraszamy Was do udziału w spotkaniu inaugurującym projekt “Przestrzeń na czytelnictwo” do ogrodu charzykowskiej biblioteki! Spotkajmy się, poczytajmy razem, wymieńmy się książkami, zagrajmy z dziećmi w grę terenową i spędźmy razem miłe, wiosenne przedpołudnie z książką na łonie natury.

dzieci podczas ferii w Chojnicach na zajęciach kreatywnych z okazji ferii

FERIE W CHOJNICACH – Przestrzeń na zabawę – warsztaty kreatywne

Spędzasz ferie w Chojnicach ze swoim dzieckiem lub opiekujesz się wnukiem i szukasz warsztatów kreatywnych, które będą okazją do wspólnego spędzania czasu i nauki? 06 lutego weź udział w zajęciach „Przestrzeń na zabawę”, podczas których nauczycie się robić ekologiczne zabawki i rozbudzicie wyobraźnie, tworząc niesamowite przedmioty z codziennych przedmiotów.

chojnickie warsztaty ciążowe

Chojnickie Warsztaty Ciążowe – podsumowanie

Za nami 4 spotkania z pierwszego w historii (mamy nadzieję, że długiej!) Przestrzeni Pokoleń cyklu dla rodziców: Chojnickich Warsztatów Ciążowych! Przez całą jesień w Sali Nowe Miasto w Chojnicach oraz online spotkało się z nami aż 80 mam i tatów, którzy spodziewają się dzieci lub stawiają pierwsze kroki w rodzicielstwie.

Scroll to Top