Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

FERIE W CHOJNICACH – Przestrzeń na zabawę – warsztaty kreatywne

6 lutego,11:00-12:30

50zł
dzieci podczas ferii w Chojnicach na zajęciach kreatywnych z okazji ferii

Spędzasz ferie w Chojnicach ze swoim dzieckiem lub opiekujesz się wnukiem i szukasz warsztatów kreatywnych, które będą okazją do wspólnego spędzania czasu i nauki? 06 lutego weź udział w zajęciach „Przestrzeń na zabawę”, podczas których nauczycie się robić ekologiczne zabawki i rozbudzicie wyobraźnię, tworząc niesamowite skarby z zupełnie zwyczajnych przedmiotów!

 

Ferie w Chojnicach to doskonały czas na naukę czegoś nowego, co zostanie z Tobą i Twoim dzieckiem na długo. A co może być ciekawszym sposobem na nudę niż rozkręcenie wyobraźni i własnoręczne przygotowanie niepowtarzalnych zabawek? 🙂 Zapraszamy Was wraz z dziećmi lub wnukami na wyjątkowe warsztaty kreatywne „Przestrzeń na zabawę”, które już 06 lutego (ferie w Chojnicach) o godzinie 11:00 odbędą się w Przestrzeni Pokoleń! Podczas wydarzenia Monika Czapiewska – pedagog o nieszablonowym podejściu do dzieci, która na co dzień wspiera maluchy w odkrywaniu swoich pasji, talentów i miłości tworzenia – pokaże Wam, jak z przedmiotów, które są pozornie nudne i nieprzydatne wykonać najlepsze zabawki na świecie. To, czego się nauczycie, zostanie z Wami na długo – zapewniamy Was, że jeszcze wielokrotnie w zaciszu domowym wykorzystacie wiedzę i inspiracje, pozyskane podczas warsztatów, które staną się Waszym największym pogromcą nudy!

 

Co przynieść? Każde dziecko przynosi materiały, z których będzie chciało „coś” stworzyć: rolki po papierze toaletowym, kubek po jogurcie, kartonik, słoik, plastikową butelkę lub inną rzecz, o której razem z opiekunem zdecyduje.

Co zapewniamy? Materiały plastyczne, przekąski.

Czy dziecko może zostać podczas warsztatów bez opieki?
Jeśli dziecko ma 6 lat lub więcej, może zostać bez opiekuna.

Cena: 50 zł za dziecko.

Liczba miejsc  ograniczona – kto  pierwszy,  ten  lepszy.  🙂Przycisk do zapisów lub kliknij w link: https://dashboard.mailerlite.com/forms/529297/109897876952319133/share Szczegóły dotyczące płatności otrzymasz w kolejnym mailu. 

 

Po warsztatach zapraszamy Was na poczęstunek. A po przerwie, już o godzinie 13:00, rozpoczynamy warsztaty „Przestrzeń na uważność” z psycholog Sylwią Zblewską, na które zapraszamy dzieci oraz ich rodziców/dziadków/opiekunów. KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej. 🙂

Szczegóły

Data:
6 lutego
Godzina:
11:00-12:30
Koszt:
50zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Przestrzeń Pokoleń

Miejsce wydarzenia

Sala Nowe Miasto
ul. Nowe Miasto 17
Chojnice, 89-600 Poland
+ Google Map
Phone
603667226
Scroll to Top