Loading Events

« All Events

Panel dyskusyjny o przyszłości moli książkowych – Przestrzeń na czytelnictwo

5 czerwca,17:30-19:30

Free
Obrazek, na którym widzimy informacje o wydarzeniu Przestrzeń na Czytelnictwo, datę wydarzenia, grupę docelową oraz nazwę: Panel dyskusyjny o przyszłości moli książkowych

Porozmawiajmy o przyszłości książek papierowych, o tym, co czytają nastolatki i o tym, jakie zalety i jakie zagrożenia niesie za sobą czytanie na ekranie. Spotkajcie się z nami w murach charzykowskiej biblioteki i weźcie udział w intrygującej dyskusji na temat tego, co czeka czytelnictwo w następnych dekadach!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym na temat tego, co czeka na książki i ich czytelników w XXI wieku. Razem zastanowimy się nad tym, czy książki papierowe odejdą do lamusa, jaki wpływ mają na nas i na dzieci książki na ekranie, co czytają nastolatki i jak wydaje się książki w epoce Instagrama i Tik-Toka. Będzie to niezwykła rozmowa, która przeniesie nas we wcale nie tak odległą przyszłość!

Panel poprowadzą pedagożka specjalna, Celina Twardysz, która jak mało kto zna się na wpływie tego, co elektroniczne, na nasze dzieci oraz kulturoznawczyni i specjalistka od internetowej komunikacji, Katarzyna Pestka, która rozjaśni nieco obecną sytuację wydawniczą i perspektywę młodego czytelnika.

Wstęp bezpłatny
Zapisy: https://dashboard.mailerlite.com/forms/529297/120593043976881651/share 

Kiedy: 05.06, godz.: 17:30
Gdzie: Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach, Długa 54, 89-606 Charzykowy
Wiek uczestników: 15-99 lat
Prowadzą: pedagożka specjalna Celina Twardysz i kulturoznawczyni Kasia Pestka

Partnerzy wydarzenia:
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury
Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach
Gminny Ośrodek Kultury Chojnice
Gmina Chojnice

Details

Date:
5 czerwca
Time:
17:30-19:30
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
, ,

Venue

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach
Długa 54
Charzykowy, 89-606 Poland
+ Google Map

Organizer

Przestrzeń Pokoleń
Scroll to Top