Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Poród okiem położnej i fizjoterapeutki uroginekologicznej – III część Chojnickich Warsztatów Ciążowych

26 października, 2023,17:00-19:30

poród chojnice, szkoła rodzenia chojnice, aktywny poród, dietetyk chojnice, karmienie piersią chojnice

Poród może być pięknym wspomnieniem, jeśli dobrze się do niego przygotujesz. Nie nad wszystkim można zapanować i wiele rzeczy zależy od szczęścia – jednak świadome, aktywne rodzenie jest w Twoim zasięgu!

Poród okiem położnej i fizjoterapeutki uroginekologicznej” to III odsłona Chojnickich Warsztatów Ciążowych. Spotkanie poprowadzą dwie specjalistki, które zmieniły życie setek kobiet w naszym regionie, zarówno przygotowując je do porodu, jak i pomagając im w trudnościach nawet wiele lat po porodzie: Dagmara Kołodziejska – położna i fizjoterapeutka uroginekologiczna i Karolina Kopeć – fizjoterapeutka uroginekologiczna.

Z Warsztatów zarówno Ty, jak i Twój partner dowiecie się:

  • jakie zmiany zachodzą w ciele kobiety w III trymestrze ciąży,
  • jakie są zwiastuny porodu,
  • jak przebiegają poszczególne fazy porodu.

Dodatkowo w części praktycznej poznacie pozycje wertykalne oraz poznacie różne możliwości wykorzystania piłki na porodówce. Ta wiedza przyniesie Ci spokój i bezpieczeństwo oraz umożliwi świadomy i spokojny poród siłami natury we współpracy z położnymi.

O Dagmarze przeczytasz więcej TUTAJ.

O Karolinie przeczytasz więcej TUTAJ.

 

Kiedy: 26 października, 17:00-19:30.

Gdzie: Sala Nowe Miasto w Chojnicach

Cena: bezpłatne, obowiązują zapisy.

Zapisy i pytania:

Zapisy na spotkanie stacjonarne zamknięte, ale nie martw się – prowadzimy listę rezerwową, jeżeli ktoś z osób zapisanych zrezygnuje poinformujemy Cię o tym. Wersja online – bez ograniczeń – możesz się zapisać. Napisz  koniecznie na porozmawiaj@przestrzenpokolen.pl w tytule wiadomości podając temat spotkania i czy dot. wersji stacjonarnej czy online.

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO

Venue

Sala Nowe Miasto
ul. Nowe Miasto 17
Chojnice, 89-600 Poland
+ Google Map
Phone
603667226
Scroll to Top